O nas

Od 1992 roku przyczyniamy się do zrównoważonej przyszłości poprzez Innowacyjne opakowania i recykling.
Nasza pasja to tworzenie historii, Nasze zobowiązanie to ochrona środowiska i satysfakcja naszych Klientów.

Ekopack z pasji do opakowań

Firma EKOPACK od 1992 r. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją opakowań i materiałów opakowaniowych. W 2002r. rozpoczęliśmy działalność w zakresie recyklingu odpadów tworzyw sztucznych. Po kilkunastu latach dynamicznego rozwoju EKOPACK stał się stabilnym, jednym z największych w Wielkopolsce dostawców opakowań.

Współpraca z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi producentami. wykwalifikowana kadra oraz odpowiednie zaplecze magazynowe umożliwiają dalszy, efektywny rozwój firmy a także zadowolenie kilku tysięcy klientów.

Na przestrzeni ponad 30-letniej działalności nasza oferta była sukcesywnie rozszerzana. Naszym głównym asortymentem przez pierwsze lata działalności były opakowania, folie i tworzywa sztuczne. Dzisiaj nie jesteśmy już tylko hurtownią opakowań, otworzyliśmy się na Klientów indywidualnych, dla których stworzyliśmy przyjazne miejsce do codziennych zakupów.

Z satysfakcją zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, który obejmuje kilka tysięcy produktów. Kupisz u nas produkty dla Twojej firmy, domu, ogrodu i garażu. Nasi pracownicy z przyjemności pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, żeby zakupy u nas były dla Ciebie pozytywnym przeżyciem.

Firma Ekopack Sp. z o.o. znajduje się w rejestrze podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami.

Dane identyfikacyjne

Pełna nazwa
EKOPACK Sp. z o.o.

Dane teleadresowe
ul. Gajowa 1, 62-510 Konin
tel. +48 63 249 79 99
fax +48 63 249 79 89

Zarząd firmy
Prezes Zarządu: Waldemar Zawal
Vice Prezes Zarządu: Elżbieta Zawal

Bank
BZ WBK S.A. 1 Oddział w Koninie
72 1090 1199 0000 0000 1900 2950

Rok założenia
1992

Nr KRS
113800

Kapitał zakładowy
100 000 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z nami teraz!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ekopack Sp. z o.o., z siedzibą w Koninie, ul. Gajowa 1.

Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Ciebie za pomocą formularza kontaktowego pytanie. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikiem strony.

Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.